Firma

 

 

Firma Biba Styl istnieje na rynku już od 1974 r. Obecnie specjalizujemy się w produkcji kurtek i płaszczy dla kobiet oraz mężczyzn. Produkujemy kolekcję zarówno wiosenno-letnią, jak i jesienno-zimową. W naszym asortymencie znajdują się płaszcze wykonane z wysokogatunkowych wełen, kurtki wizytowe, jak i casual’owe dla kobiet ceniących sobie komfort, jakość i nowoczesną stylistykę. Firma nie zapomina również o mężczyznach, dla których zaprojektowaliśmy kolekcję odzieży męskiej, stosując nowe technologie i wysokogatunkowe materiały, dzięki czemu nadaliśmy naszej odzieży wyjątkowy styl i charakter.

 

Dziennik Puls Biznesu zaliczył naszą firmę do elitarnego klubu GAZEL BIZNESU – grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Otrzymaliśmy również LAUR DĘBOWY w konkursie Starosty Bielskiego „Przedsiębiorca Roku”. Kolekcje przez nas zaprojektowane są doceniane na wielu wystawach branżowych.

 

Nasze produkty można znaleźć w około 600 punktach sprzedaży i sklepach odzieżowych na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo posiada sieć własnych salonów mody w Polsce oraz współpracuje z wieloma w różnych krajach Europy, m.in. nasze wyroby można spotkać w Niemczech, Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie.

 

 
 
 

 

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty firmy BIBA.

Zapraszamy do skorzystania
z szerokiej oferty firmy

BIBA

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko